20-23 listopada 2012 PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY DLA UCZNIÓW KLAS III

2012-11-19 18:36

• 20-23 listopada 2012 r.
    PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY DLA UCZNIÓW KLAS III
  • 20 listopada 2012 (WTOREK), godz. 9:00 - próbny egzamin maturalny z języka polskiego (poziom podstawowy) - do egzaminu przystępują wszyscy uczniowie klas III
  • 21 listopada 2012 (ŚRODA), godz. 9:00 - próbny egzamin maturalny z matematyki (poziom podstawowy) - do egzaminu przystępują wszyscy uczniowie klas III
  • 22 listopada 2012 (CZWARTEK), godz. 9:00 - próbny egzamin maturalny z języka obcego (do wyboru: język angielski - poziom podstawowy lub rozszerzony lub język niemiecki - poziom podstawowy lub rozszerzony lub język francuski - poziom podstawowy lub rozszerzony) - do egzaminu przystępują wszyscy uczniowie klas III (wg dokonanego wyboru).
  • 23 listopada 2012 (PIĄTEK), godz. 9:00 - próbny egzamin maturalny z NASTĘPUJĄCYCH PRZEDMIOTÓW: matematyka (poziom rozszerzony), język polski (poziom rozszerzony); historia (poziom podstawowy lub rozszerzony); wos (poziom podstawowy lub rozszerzony); biologia (poziom podstawowy lub rozszerzony); chemia (poziom podstawowy lub rozszerzony); geografia(poziom podstawowy lub rozszerzony); fizyka i astronomia(poziom podstawowy lub rozszerzony) - do egzaminu przystępują wszyscy uczniowie klas III (wg dokonanego wyboru).

UWAGA!!! - W TYM DNIU MOŻNA PRZYSTĄPIĆ DO JEDNEGO EGZAMINU Z WYBRANEGO PRZEDMIOTU.