28 marca 2011 godz 18.00 DZIEŃ OTWARY SZKOŁY

2011-03-28 19:27

PROMOCJA SZKOŁY

Stało się już tradycją, że wiosną każdego roku nasza szkoła organizuje Dzień Otwarty. Zapraszamy wtedy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz osiągnięciami szkoły. Podwoje placówki stoją otworem dla uczniów, którzy rozważają wstąpienie w szeregi naszej braci szkolnej oraz ich rodziców, którzy mają możliwość zdobycia informacji o klasach pierwszych liceum . W tym dniu wszyscy mają również niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od wewnątrz, poznać nauczycieli, pracownie i ich wyposażenie.

Tak więc i w tym roku, 28 marca 2011 roku o godz.18:00 odbyły się Dzień Otwarty Szkoły.

P. dyrektor Teresa Rek powitała licznie  przybyłych gimnazjalistów oraz ich rodziców. Przedstawiła codzienne wydarzenia szkolne, sukcesy i ofertę edukacyjna na rok 2011/2012. Ilustrację wypowiedzi stanowiła  prezentacja multimedialna. Duże zainteresowanie wzbudziła klasa bezpieczeństwa narodowego -nowy profil w liceum.  Młodzież odegrała scenkę w języku włoskim oraz wykonała kilka  utworów muzycznych. Uczniowie działający w wolontariacie i gazecie międzyszkolnej  opowiedzieli o swojej pracy i osiągnięciach.

Jesteśmy dobrą szkołą, ale nawet najlepiej prosperująca instytucja potrzebuje reklamy. I to właśnie Dzień Otwartych Drzwi stwarza najlepszą ku temu okazję.

Zdjęcia z Dnia Otwartego Szkoły Dni OTWARTE SZKOŁY 28 III