Salon Maturzystów Perspektywy 2012 byliśmy tam i my

2012-09-17 17:09

W czwartek 13.09.2012r rozpoczął się w Warszawie  Salon Maturzystów Perspektywy 2012 jest on największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Do gmachu Politechniki Warszawskiej ściągnęły tłumy maturzystów chcących zapoznać się z ofertami licznych uczelni z Polski i zagranicy.  Nasi maturzyści wraz z wychowawcami i panią pedagog także mieli okazję, aby sprecyzować swoje plany na przyszłość. Oficjalnego powitania uczestników Salonu dokonali Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz przewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Marek Krawczyk.

Salon Maturzystów był doskonale zorganizowana, a przedstawiciele uczelni, bardzo pomocni. Takie spotkanie pomaga się zorientować jak naprawdę wyglądają studia na danym kierunku, a maturzyści mają jeszcze czas zmienić plany lub wybrać kierunek studiów, nie wszyscy  bowiem mają sprecyzowane plany. - Na pewno Salon to doskonały pomysł, a dzięki niemu  będzie  łatwiej młodzieży podjąć decyzję  o wyborze szkoły.tl_files/zsl/kronika/salon maturzystow 2012/page.jpg