udział w programie "Klimat to temat! Perspektywa kobiet."

2019-12-19 22:04

Zmiany klimatu są jednym z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych i ekonomicznych. Ocieplanie się klimatu nie podlega wątpliwości. Uczniom naszej szkoły sprawy klimatu też nie są obojętne, dlatego wzięli udział w programie "Klimat to temat! Perspektywa kobiet." Program ten jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, podejmuje on aktualne zagadnienia związane z bliskimi nam wszystkich zjawiskami i wydarzeniami. Ma na celu przybliżenie konsekwencji zmiany klimatu na świecie i w naszym najbliższym otoczeniu oraz możliwości osobistego wpływu na ich ograniczenie lub łagodzenie w perspektywie lokalnej i globalnej. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły przeprowadzili wywiad w Urzędzie Miasta Sulejówek, wykonali ankietę i całe duże opracowanie na temat zmian klimatu oraz wpływu kobiet na te zmiany oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Jeżeli chcecie się z nimi zapoznać a sprawy pogarszającego się stanu naszego środowiska nie są Wam obojętne, kliknijcie w link poniżej: